O NAS

marka

deko boko to polska marka produkująca i sprzedająca w kraju i zagranicą meble, oświetlenie oraz dodatki dekoracyjne utrzymane w stylistyce loftowej, industrialnej i minimalistycznej.

Nasza przygoda z designem zaczęła się od tekstyliów – poduch i pikowanych narzut. Po ich entuzjastycznym przyjęciu przez klientów, postanowiliśmy powiększyć ofertę o zegary, wieszaki i drobne elementy dekoracyjne. Naszym najnowszym osiągnięciem są lampy i stoliki kawowe utrzymane w lekkiej loftowej konwencji, które stanowią idealne dopełnienie dotychczasowej oferty.

 

design

Ofertę deko boko wyróżnia oryginalny design. W przypadku mebli i oświetlenia bazujemy na prostych, geometrycznych bryłach. To sprawia, że nasza oferta pasuje do wnętrz w stylu loftowym i minimalistycznym, a każdy produkt jest uniwersalny i może funkcjonować samodzielnie.

Nasze projekty dodatków dekoracyjnych są niekonwencjonalne. Tutaj dajemy sobie więcej swobody - bawimy się formą i kolorem, dużo inspiracji czerpiemy ze świata zwierząt.

 

jakość

Nasze produkty wykonujemy ręcznie z najwyższej jakości materiałów i w trosce o każdy detal. 

Tkaniny, z których szyte są tekstylia to 100% bawełny lub satyny bawełnianej certyfikowanej znakiem Oeko. Nadruki wykonywane są farbami wodnymi metodą sitodruku.

Stoliki i lampy wykonujemy w technice laserowej, którą cechuję maksymalna precyzją. Elementy drewniane wykonywane są ręcznie przez lokalnych rzemieślników i olejowane naturalnie, co pozwala nam bardziej wyeksponować ich naturalne piekno.

Całość produkcji odbywa się w kraju, a my jesteśmy obecni na każdym jej etapie.

 

filozofia

W jednym z języków azjatyckich słowo deko boko oznacza „wypukły/wklęsły”. Oddając się trochę filozofii, nasz projekt to gra prostą formą, która prowadzi do punktu, gdzie wszystkie elementy łączą się w harmonijną całość.

deko boko dekoracje

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl